Podczas 28. Finału zebraliśmy:
186 133 610 PLN
Finały

Kraków - Zagrajże w krakowskiej Orkiestrze!

2019-12-09 11:00:00

Sztab #1099 w Krakowie ogłasza pełną mobilizację! Zapisy dla wolontariuszy 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są już na półmetku. Przed nami kolejne terminy spotkań. Oprócz tego zbieramy zgłoszenia chęci utworzenia Skarbon Stacjonarnych.

Aby zostać Wolontariuszem w sztabie przy Gazecie Krakowskiej należy wykonać kilka prostych kroków. Przygodę z wolontariatem można rozpocząć rejestrując się na stronie . Następnie trzeba przybyć osobiście na spotkanie celem potwierdzenia tożsamości. Takie dyżury odbywają się podobnie jak w ubiegłym roku, czyli w Pawilonie Wyspiańskiego przy pl. Wszystkich Świętych 2 w Krakowie,  w godzinach 18:00-19:30. Ewentualnie, można przyjść na spotkanie i od ręki załatwić wszystkie formalności. Poniżej przedstawiamy dni, w których nasza uśmiechnięta ekipa będzie czekać właśnie na Ciebie:

 • 5 grudnia,
 • 17 grudnia,
 • 19 grudnia.

Pamiętaj aby zabrać ze sobą dokument tożsamości lub opiekuna prawnego oraz to iż liczba miejsc w naszym sztabie jest ograniczona. Dlatego nie czekajże i rejestrujże się już teraz!

Kolejnym sposobem by włączyć się w działania naszego Sztabu i zbiórkę pieniędzy jest zorganizowanie Skarbony Stacjonarnej. To doskonały pomysł dla wszelakich instytucji, lokali gastronomicznych, sklepów itp.
Planujesz zorganizować specjalną akcję związaną ze
styczniowym świętem dobroczynności? Czy może masz ochotę przekazać część utargu
do skarbony? Zagraj z nami tak, jak Tobie wygodniej! Cała procedura to tylko 4 kroki:

 • Napisz maila na
 • W temacie maila wpisz: Nazwa miejsca/instytucji
  | Skarbonka Stacjonarna
 • Czekaj na formularz zgłoszeniowy
 • Chcesz dodatkowo zorganizować jakieś
  wydarzenie/imprezę?

Napisz nam w mailu o swoim pomyśle!  Na wypełniony formularz czekamy do 10.01.2020.

Więcej informacji znajdziecie na stronie:  oraz na http://www.facebook.com/WospWKrakowie/
Jeśli chcesz w jakiś inny sposób pomóc nam w organizacji Finału w Krakowie - pisz śmiało na ! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. A to wszystko, bo jednoczymy Kraków dla Dzieciaków!

POKAŻ PODOBNE
2020-01-06 17:00:00

Wspieraj z terminalem

Ponownie uruchomiliśmy wpłaty bezgotówkowe terminalem, dzięki czemu możecie wspierać cel 28. Finału za pomocą karty płatniczej, smartfona, zegarkiem i Blikiem.

2020-01-06 10:15:53

Darmowe oferty dla wolontariuszy

W zakładce "Posiłki i transport dla wolontariuszy" odnajdziesz informacje na temat oferowanych usług przez wspierające nas firmy.

2020-01-08 17:42:04

WOŚP rozlicza poprzednie Finały

Zgodnie z tradycją, każdy Finał WOŚP jest okazją do rozliczenia poprzednich zbiórek, czyli podsumowania zakupów i wydatków sfinansowanych dzięki zaangażowaniu w Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

2020-01-11 15:11:40

28. Finał WOŚP na świecie

Gramy na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej nie tylko w Polsce, ale na całym świecie! Wspierają nas ambasadorzy. Wolontariusze w 100 zagranicznych sztabach organizują wydarzenia 28. Finału. Wszystkie ręce na pokład!

Zobacz też