Do 29. Finału WOŚP pozostało
75 dni
Finały

Kraków - Zagrajże w krakowskiej Orkiestrze!

2019-12-09 11:00:00

Sztab #1099 w Krakowie ogłasza pełną mobilizację! Zapisy dla wolontariuszy 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są już na półmetku. Przed nami kolejne terminy spotkań. Oprócz tego zbieramy zgłoszenia chęci utworzenia Skarbon Stacjonarnych.

Aby zostać Wolontariuszem w sztabie przy Gazecie Krakowskiej należy wykonać kilka prostych kroków. Przygodę z wolontariatem można rozpocząć rejestrując się na stronie . Następnie trzeba przybyć osobiście na spotkanie celem potwierdzenia tożsamości. Takie dyżury odbywają się podobnie jak w ubiegłym roku, czyli w Pawilonie Wyspiańskiego przy pl. Wszystkich Świętych 2 w Krakowie,  w godzinach 18:00-19:30. Ewentualnie, można przyjść na spotkanie i od ręki załatwić wszystkie formalności. Poniżej przedstawiamy dni, w których nasza uśmiechnięta ekipa będzie czekać właśnie na Ciebie:

 • 5 grudnia,
 • 17 grudnia,
 • 19 grudnia.

Pamiętaj aby zabrać ze sobą dokument tożsamości lub opiekuna prawnego oraz to iż liczba miejsc w naszym sztabie jest ograniczona. Dlatego nie czekajże i rejestrujże się już teraz!

Kolejnym sposobem by włączyć się w działania naszego Sztabu i zbiórkę pieniędzy jest zorganizowanie Skarbony Stacjonarnej. To doskonały pomysł dla wszelakich instytucji, lokali gastronomicznych, sklepów itp.
Planujesz zorganizować specjalną akcję związaną ze
styczniowym świętem dobroczynności? Czy może masz ochotę przekazać część utargu
do skarbony? Zagraj z nami tak, jak Tobie wygodniej! Cała procedura to tylko 4 kroki:

 • Napisz maila na
 • W temacie maila wpisz: Nazwa miejsca/instytucji
  | Skarbonka Stacjonarna
 • Czekaj na formularz zgłoszeniowy
 • Chcesz dodatkowo zorganizować jakieś
  wydarzenie/imprezę?

Napisz nam w mailu o swoim pomyśle!  Na wypełniony formularz czekamy do 10.01.2020.

Więcej informacji znajdziecie na stronie:  oraz na http://www.facebook.com/WospWKrakowie/
Jeśli chcesz w jakiś inny sposób pomóc nam w organizacji Finału w Krakowie - pisz śmiało na ! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. A to wszystko, bo jednoczymy Kraków dla Dzieciaków!

POKAŻ PODOBNE
2020-09-16 09:30:58

Ogłaszamy 55. Konkurs Ofert

Ponownie będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neurologicznych i neurochirurgicznych.

2020-10-07 12:30:00

Znamy temat 29. Finału WOŚP

Wiemy, na co zagra WOŚP w 2021 roku. 7 października na terenie Fundacji WOŚP w Warszawie Jurek Owsiak ogłosił cel 29. Finału WOŚP, który odbędzie się 10 stycznia 2021 roku. Tym razem Fundacja będzie zbierać na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

2020-09-30 16:45:07

Dwa nowe wyjątkowe miejsca w Kołobrzegu nawiązujące do działalności Fundacji

Jurek Owsiak oraz prezydent Anna Mieczkowska 30 września symbolicznie otworzyli rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kołobrzegu.

2020-10-07 09:00:00

Sprzęt od WOŚP za 16 mln PLN dla CZD

Kilkanaście godzin trwał 54. Konkurs Ofert, w ramach którego Fundacja WOŚP dokonała zakupu aparatu do badań PET-CT, pozwalającego na precyzyjne lokalizowanie ognisk chorób nowotworowych u dzieci. Sprzęt o wartości blisko 16 mln PLN działać będzie w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Zobacz też