Deklarowana kwota: 115 362 894 PLN
Na koncie mamy już:
69 622 361 
Finały

Kraków - Zagrajże w krakowskiej Orkiestrze!

2019-12-09 11:00:00

Sztab #1099 w Krakowie ogłasza pełną mobilizację! Zapisy dla wolontariuszy 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są już na półmetku. Przed nami kolejne terminy spotkań. Oprócz tego zbieramy zgłoszenia chęci utworzenia Skarbon Stacjonarnych.

Aby zostać Wolontariuszem w sztabie przy Gazecie Krakowskiej należy wykonać kilka prostych kroków. Przygodę z wolontariatem można rozpocząć rejestrując się na stronie . Następnie trzeba przybyć osobiście na spotkanie celem potwierdzenia tożsamości. Takie dyżury odbywają się podobnie jak w ubiegłym roku, czyli w Pawilonie Wyspiańskiego przy pl. Wszystkich Świętych 2 w Krakowie,  w godzinach 18:00-19:30. Ewentualnie, można przyjść na spotkanie i od ręki załatwić wszystkie formalności. Poniżej przedstawiamy dni, w których nasza uśmiechnięta ekipa będzie czekać właśnie na Ciebie:

 • 5 grudnia,
 • 17 grudnia,
 • 19 grudnia.

Pamiętaj aby zabrać ze sobą dokument tożsamości lub opiekuna prawnego oraz to iż liczba miejsc w naszym sztabie jest ograniczona. Dlatego nie czekajże i rejestrujże się już teraz!

Kolejnym sposobem by włączyć się w działania naszego Sztabu i zbiórkę pieniędzy jest zorganizowanie Skarbony Stacjonarnej. To doskonały pomysł dla wszelakich instytucji, lokali gastronomicznych, sklepów itp.
Planujesz zorganizować specjalną akcję związaną ze
styczniowym świętem dobroczynności? Czy może masz ochotę przekazać część utargu
do skarbony? Zagraj z nami tak, jak Tobie wygodniej! Cała procedura to tylko 4 kroki:

 • Napisz maila na
 • W temacie maila wpisz: Nazwa miejsca/instytucji
  | Skarbonka Stacjonarna
 • Czekaj na formularz zgłoszeniowy
 • Chcesz dodatkowo zorganizować jakieś
  wydarzenie/imprezę?

Napisz nam w mailu o swoim pomyśle!  Na wypełniony formularz czekamy do 10.01.2020.

Więcej informacji znajdziecie na stronie:  oraz na http://www.facebook.com/WospWKrakowie/
Jeśli chcesz w jakiś inny sposób pomóc nam w organizacji Finału w Krakowie - pisz śmiało na ! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. A to wszystko, bo jednoczymy Kraków dla Dzieciaków!

POKAŻ PODOBNE
2019-10-28 11:33:13

Ruszyła rejestracja wolontariuszy online

Chcesz być wolontariuszem podczas 28. Finału WOŚP? Wiesz, że możesz zarejestrować się też online? Mamy dla Ciebie podpowiedzi! Nie czekaj, nie zwlekaj, zarejestruj się online już dziś!

2019-11-22 10:55:00

Ratujemy i Uczymy Ratować w Myślenicach i Sanoku

Wczoraj zakończyło się szkolenie w Myślenicach w województwie małopolskim, gdzie przeszkoliliśmy nauczycieli z 43 szkół. Do programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" dołączyło aż 8 szkół, ale nie zwalniamy tempa!

2019-10-30 16:17:14

Twoja miejscowość w finałowej transmisji

Do 28. Finału WOŚP pozostały 2 miesiące i nasze przygotowania idą pełną parą. Szukamy miast i miasteczek, do których moglibyśmy wysłać nasze telewizyjne wozy, które przez cały dzień będą relacjonowały wydarzenia w wybranych miejscach.

2019-12-08 12:53:46

Międzychód - Na scenie wystąpi Cleo

Cleo gwiazdą 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Międzychodzie. Co o wielkoorkiestrowym graniu w Krainie 100 Jezior warto wiedzieć?

Zobacz też