W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Finały

Kraków - Zagrajże w krakowskiej Orkiestrze!

2019-12-09 11:00:00

Sztab #1099 w Krakowie ogłasza pełną mobilizację! Zapisy dla wolontariuszy 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są już na półmetku. Przed nami kolejne terminy spotkań. Oprócz tego zbieramy zgłoszenia chęci utworzenia Skarbon Stacjonarnych.

Aby zostać Wolontariuszem w sztabie przy Gazecie Krakowskiej należy wykonać kilka prostych kroków. Przygodę z wolontariatem można rozpocząć rejestrując się na stronie . Następnie trzeba przybyć osobiście na spotkanie celem potwierdzenia tożsamości. Takie dyżury odbywają się podobnie jak w ubiegłym roku, czyli w Pawilonie Wyspiańskiego przy pl. Wszystkich Świętych 2 w Krakowie,  w godzinach 18:00-19:30. Ewentualnie, można przyjść na spotkanie i od ręki załatwić wszystkie formalności. Poniżej przedstawiamy dni, w których nasza uśmiechnięta ekipa będzie czekać właśnie na Ciebie:

 • 5 grudnia,
 • 17 grudnia,
 • 19 grudnia.

Pamiętaj aby zabrać ze sobą dokument tożsamości lub opiekuna prawnego oraz to iż liczba miejsc w naszym sztabie jest ograniczona. Dlatego nie czekajże i rejestrujże się już teraz!

Kolejnym sposobem by włączyć się w działania naszego Sztabu i zbiórkę pieniędzy jest zorganizowanie Skarbony Stacjonarnej. To doskonały pomysł dla wszelakich instytucji, lokali gastronomicznych, sklepów itp.
Planujesz zorganizować specjalną akcję związaną ze
styczniowym świętem dobroczynności? Czy może masz ochotę przekazać część utargu
do skarbony? Zagraj z nami tak, jak Tobie wygodniej! Cała procedura to tylko 4 kroki:

 • Napisz maila na
 • W temacie maila wpisz: Nazwa miejsca/instytucji
  | Skarbonka Stacjonarna
 • Czekaj na formularz zgłoszeniowy
 • Chcesz dodatkowo zorganizować jakieś
  wydarzenie/imprezę?

Napisz nam w mailu o swoim pomyśle!  Na wypełniony formularz czekamy do 10.01.2020.

Więcej informacji znajdziecie na stronie:  oraz na http://www.facebook.com/WospWKrakowie/
Jeśli chcesz w jakiś inny sposób pomóc nam w organizacji Finału w Krakowie - pisz śmiało na ! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. A to wszystko, bo jednoczymy Kraków dla Dzieciaków!

POKAŻ PODOBNE
2020-07-09 11:45:43

Przekazaliśmy karetkę neonatologiczną do Szpitala w Szczecinie

10 lipca pod siedzibą Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazaliśmy karetkę do Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Zdroje".

2020-06-25 13:00:00

Perfumy „Pol’and’Rock” Music w drogeriach Sephora

Dziś w sklepach Sephora swoją premierę mają unikatowe Perfumy Music marki WOŚP. To orientalno – drzewne połączenie zapachów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Cały zysk ze sprzedaży Sephora zdecydowała przekazać Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

2020-05-22 13:05:18

Warszawa, Łódź i Poznań z analizatorami od WOŚP

Sprzęt dla laboratoriów diagnozujących osoby z podejrzeniem zakażenia koronawirusem o wartości blisko 10,5 miliona złotych jest jednym z największych zakupów jakich dokonaliśmy w ramach walki z COVID-19. Do Warszawy, Łodzi i Poznania trafiły właśnie specjalistyczne analizatory, pozwalające na znaczne przyspieszenie diagnostyki i przeprocesowanie nawet 2304 próbek w ciągu doby.

2020-05-29 09:41:50

Domowa Orkiestra na żywo prosto z siedziby WOŚP!

Domowa Orkiestra - od dziś na żywo! 76. odcinek internetowego programu Jurka Owsiaka rozpoczyna serię programów transmitowanych na żywo. To preludium Najpiękniejszej Domówki Świata, czyli 26. edycji Pol’and’Rock Festival, która odbędzie się online.

Zobacz też