Na cel 30. Finału zebraliśmy już
18 703 412 PLN
2022-01-23 17:45:00

Promuj się i wspieraj z firmową eSkarbonką

Twoja firma chce kwestować na rzecz 30. Finału WOŚP? Nic prostrzego! Załóż swoją firmową eSkarbonkę i kwestuj online swoją społecznością. Zaangażuj pracowników lub klientów i wspieraj cel 30. Finału WOŚP.
2022-01-23 14:40:00

Jak najmilej spędzić 30. Finał WOŚP? 30 sposobów

Jubileuszowy 30. Finał WOŚP już za równy tydzień! Wolontariusze, jesteście gotowi? Mamy dla Was 30 sposobów na to, żeby ten wyjątkowy dzień był jak najmilszy i najweselszy dla Was i wszystkich, których spotkacie.
2022-01-22 13:23:35

Ile pieniędzy zebrała WOŚP w ciągu 30 lat?

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci w Polsce od 1993 roku. W tym czasie Fundacja zebrała ponad półtora miliarda złotych i przekazała placówkom medycznym ponad 67 300 urządzeń medycznych.
2022-01-21 12:00:00

Rusza rezerwacja wejściówek na koncert Finału WOŚP w Warszawie

W piątek 20 stycznia, w samo południe, zapraszamy wszystkich chętnych do zarezerwowania wejściówek na koncert 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie. Ze względów podyktowanych troską o nasze wspólne bezpieczeństwo wejście do namiotu będzie zorganizowane w trzech slotach.
2022-01-21 10:07:42

Nietypowe sposoby na wsparcie 30. Finału WOŚP

Styczniowe Finały WOŚP kojarzymy przede wszystkim z wolontariuszami i wolontariuszkami z kolorowymi puszkami. I słusznie! Ale jest też kilka nietypowych sposobów na wspieranie tegorocznego celu finałowego grania. Jakich? Zobacz...
2022-01-20 20:00:00

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat 30. Finału

Już za 10 dni rusza Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomoc, dlatego odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania z wyszukiwarek internetowych.
2022-01-19 10:50:36

Wystaw przedmiot na licytacje 30. Finału WOŚP

Licytacje to wspaniałe przedsięwzięcie, w którym udział może wziąć każdy, kto chce podarować coś od serca. Także firma może dołączyć do finałowego grania nie tylko podbijając stawkę przedmiotu.
2022-01-19 09:56:02

11 popularnych aukcji Allegro dla WOŚP!

Kolejne aukcje na portalu Allegro pojawiają się z prędkością światła! Wasze zaangażowanie w finałowe granie widać, słychać i czuć!
2022-01-18 14:52:23

Akcja "Przejrzyj na oczy"

Fundacja WOŚP po raz pierwszy zagra dla dziecięcej okulistyki. Zależy nam na tym, aby nie tylko przekazać najwyższej klasy sprzęt do szpitali w całej Polsce, ale też doprowadzić do tego, by profilaktycznie przebadać jak najwięcej dzieci.
2022-01-17 12:04:52

Już ponad 7 tysięcy uczestników Biegu „Policz się z cukrzycą”

To już szesnasty Finał WOŚP, któremu towarzyszy Bieg „Policz się z cukrzycą”. Celem inicjatywy jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na powszechność schorzenia, jakim jest cukrzyca i zebranie środków, na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych. Zarejestrowanych zostało już 7280 uczestników biegu, a zapisywać można się do samego dnia Finału, czyli 30 stycznia.
2022-01-15 23:02:33

WOŚP to dla Was...

Spytaliśmy o Wasze wspomnienia związane z Finałami WOŚP - zaskoczyliście nas i wzruszyliście mnogością barw, którymi mieni się dla Was Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
2022-01-14 17:55:00

Rozpoczęła się budowa finałowego studia

Od 12 stycznia w sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie powstaje studio, z którego realizowana będzie transmisja 30. Finału WOŚP. To właśnie stąd 30 stycznia Jurek Owsiak informować będzie wszystkich sympatyków Orkiestry o przebiegu jubileuszowej zbiórki.
2022-01-13 14:39:42

Wspieraj 30. Finał WOŚP z zagranicy

Poczucie wspólnoty, które wykracza daleko poza granice Polski jest jednym z najpiękniejszych kolorów finałowego grania. Czy wiecie, że możecie włączyć się w działania WOŚP w każdym zakątku świata?
2022-01-12 14:19:02

5 sztabowych aukcji na portalu Allegro dla WOŚP

Za miesiąc kończą się finałowe aukcje WOŚP na portalu Allegro. Poznajcie 5 sztabowych aukcji 30. Finału.
2022-01-12 13:14:24

Gramy dla wszystkich

Na warszawski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 30 stycznia serdecznie zapraszamy wszystkich, jednak dla naszego wspólnego bezpieczeństwa ustalamy następujące zasady.
2022-01-10 20:19:42

Karaś/Rogucki na 30. Finale WOŚP

Świetne wiadomości dla fanów nietuzinkowego, alternatywnego grania - na 30. Finale zaprezentuje się duet Karaś/Rogucki. W ubiegłym roku mieliśmy okazję posłuchać ich muzyki w studio 29. Finału WOŚP.


Czekaj - trwa pobieranie treści