Do 29. Finału WOŚP pozostało
72 dni
Festiwal

Obejrzyj najlepsze koncerty na scenie!

2016-06-09 14:59:49

Zachęcamy Was do udziału w woodstockowych aukcjach na portalu charytatywni.allegro.pl! To jedyna możliwość, aby obejrzeć koncerty ulubionych zespołów bezpośrednio na scenach 22. Przystanku Woodstock, uczestniczyć w spotkaniach na Akademii Sztuk Przepięknych na specjalnie przygotowanych VIP miejscówkach, przejechać się quadem po woodstockowym polu lub zdobyć unikalne gadżety z autografami! 

 
- Zobacz występ zespołu Molotov na Dużej Scenie

Możesz być w najbardziej fantastycznym miejscu na Przystanku Woodstock! Zaczniesz od spotkania, podczas którego będziesz mógł przybić piątkę Jurkowi Owsiakowi, a podczas koncertu zespołu Molotov zostaniesz wprowadzony na scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ ze specjalnego miejsca, do którego nie ma dostępu żaden inny woodstockowicz! Poczuj ten dreszcz od rozbrzmiewających głośników, drgania sceny, widok tłumu przed sceną! Te doznania są unikatowe i tylko dla wybranych! Będzie to na pewno chwila, o której będziesz pamiętać do końca życia! 

- Zobacz występ zespołu Che Sudaka na Małej Scenie

Możesz być w najbardziej fantastycznym miejscu na Przystanku Woodstock! Zaczniesz od spotkania, podczas którego będziesz mógł przybić piątkę Jurkowi Owsiakowi, a podczas koncertu zespołu Che Sudaka zostaniesz wprowadzony na scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ ze specjalnego miejsca, do którego nie ma dostępu żaden inny woodstockowicz! Poczuj ten dreszcz od rozbrzmiewających głośników, drgania sceny, widok tłumu przed sceną! Te doznania są unikatowe i tylko dla wybranych! Będzie to na pewno chwila, o której będziesz pamiętać do końca życia! 
 
 - Zobacz występ zespołu Denoi z Małej Sceny

Podczas koncertu czeskiego zespołu Denoi (który poznaliśmy na koncercie woodstockowych Eliminacji w czeskiej Pradze) zostaniesz wprowadzony na scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ ze specjalnego miejsca, do którego nie ma dostępu żaden inny woodstockowicz! Poczuj ten dreszcz od rozbrzmiewających głośników, drgania sceny, widok tłumu przed sceną! Te doznania są unikatowe i tylko dla wybranych! Będzie to na pewno chwila, o której będziesz pamiętać do końca życia! 
 
- VIP miejscówka na nocnym koncercie Tie Break na ASP

Zaczniesz od spotkania, podczas którego będziesz mógł przybić piątkę Jurkowi Owsiakowi, a w dniu koncertu Tie Break zostaniesz zaprowadzony na specjalne miejsce przed sceną, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ. Po występie będziesz mógł wejść za kulisy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz zamienić kilka słów z wykonawcą!
 
 - VIP miejscówka na spotkaniu z Janiną Ochojską na ASP

Zaczniesz od spotkania, podczas którego będziesz mógł przybić piątkę Jurkowi Owsiakowi, a w dniu spotkania z Janiną Ochojską zostaniesz zaprowadzony na specjalne miejsce przed sceną, skąd będziesz mógł obejrzeć całe wydarzenie. Po występie będziesz mógł wejść za kulisy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz zamienić kilka słów z naszym gościem! 

 - VIP miejscówka na nocnym koncercie Skubasa na ASP

Zaczniesz od spotkania, podczas którego będziesz mógł przybić piątkę Jurkowi Owsiakowi, a w dniu koncertu Skubasa zostaniesz zaprowadzony na specjalne miejsce przed sceną, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ. Po występie będziesz mógł wejść za kulisy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz zamienić kilka słów z wykonawcą!

- Zobacz występ zespołu Corruption z Małej Sceny

Możesz być w najbardziej fantastycznym miejscu na Przystanku Woodstock! Podczas koncertu zespołu Corruption zostaniesz wprowadzony na scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ ze specjalnego miejsca, do którego nie ma dostępu żaden inny woodstockowicz! Poczuj ten dreszcz od rozbrzmiewających głośników, drgania sceny, widok tłumu przed sceną! Te doznania są unikatowe i tylko dla wybranych! Będzie to na pewno chwila, o której będziesz pamiętać do końca życia! 

 - Zobacz występ zespołu Romantycy Lekkich Obyczajów z Małej Sceny

Zaczniesz od spotkania, podczas którego będziesz mógł przybić piątkę Jurkowi Owsiakowi, a w dniu koncertu Romantyków Lekkich Obyczajów zostaniesz wprowadzony na scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ ze specjalnego miejsca, do którego nie ma dostępu żaden inny Woodstockowicz! Poczuj ten dreszcz od rozbrzmiewających głośników, drgania sceny, widok tłumu przed sceną! Te doznania są unikatowe i tylko dla wybranych! Wysłuchasz koncertu od początku do końca obserwując Woodstock z tego wyjątkowego miejsca. 

 - Zobacz koncert zespołu Mike Love z Małej Sceny

Możesz być w najbardziej fantastycznym miejscu na Przystanku Woodstock! Podczas koncertu zespołu Mike Love zostaniesz wprowadzony na scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ ze specjalnego miejsca, do którego nie ma dostępu żaden inny woodstockowicz! Poczuj ten dreszcz od rozbrzmiewających głośników, drgania sceny, widok tłumu przed sceną! Te doznania są unikatowe i tylko dla wybranych! Będzie to na pewno chwila, o której będziesz pamiętać do końca życia! 

 - Zobacz koncert zespołu Rocky Dawuni z Małej Sceny

Podczas koncertu zespołu Rocky Dawuni zostaniesz wprowadzony na scenę, skąd będziesz mógł obejrzeć cały występ ze specjalnego miejsca, do którego nie ma dostępu żaden inny woodstockowicz! Poczuj ten dreszcz od rozbrzmiewających głośników, drgania sceny, widok tłumu przed sceną! Te doznania są unikatowe i tylko dla wybranych! Będzie to na pewno chwila, o której będziesz pamiętać do końca życia! 
 

 
(amm)
 
POKAŻ PODOBNE
2020-10-16 10:15:00

Dzień Przywracania Czynności Serca

16 października to Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca, który dotychczas był również dniem bicia rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy przez jak największą ilość osób, popularyzując naukę podstaw pierwszej pomocy.

2020-10-07 09:00:00

Sprzęt od WOŚP za 16 mln PLN dla CZD

Kilkanaście godzin trwał 54. Konkurs Ofert, w ramach którego Fundacja WOŚP dokonała zakupu aparatu do badań PET-CT, pozwalającego na precyzyjne lokalizowanie ognisk chorób nowotworowych u dzieci. Sprzęt o wartości blisko 16 mln PLN działać będzie w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

2020-10-01 12:05:00

Domowa Orkiestra (znów) gra!

Drugi sezon specjalnego programu Jurka Owsiaka – Domowa Orkiestra live wystartował. Codziennie o 11:00, m.in. na kanałach społecznościowych Fundacji WOŚP i KręciołaTV, śledzić można kolejne wydania z materiałami na temat działań Fundacji, a przede wszystkim bieżące informacje dotyczące przygotowań do styczniowego Finału.

2020-10-13 11:21:07

Wszystkiego najlepszego Patrolowcy

Razem z naszymi wolontariuszami – jak co roku – 13 października, świętujemy dziś Dzień Pokojowego Patrolowca.

Zobacz też