Deklarowana kwota: 115 362 894 PLN
Na koncie mamy już:
115 362 894 
Festiwal

Ostatnia szansa na dojazd

2016-07-14 13:18:00
Dzień dobry w czwartkowy poranek! Od rana przywitała nas deszczowa aura, jednak wiemy, że nie jest to powód do powrotu do domu, ani osłabienia entuzjazmu w związku ze zbliżającym się wielkimi krokami rozpoczęciem 22. Przystanku Woodstock. Wiemy, że Wy, tak jak i my, nie możecie się już doczekać i jesteście gotowi na odgwizdanie przez Romana Polańskiego odjazdu tegorocznej edycji Festiwalu.

Choć woodstockowe pole od rana znika za ścianą deszczu, Wy od wczesnych godzin wędrujecie po festiwalu, a o 10:00 tłumnie przybyliście do namiotu ASP, gdzie gości legenda polskiego kina i teatru - Jerzy Stuhr. Zaraz po tym spotkaniu będziecie mogli porozmawiać z Janiną Ochojską, a na koniec z dr Adamem Bodnarem i Michałem Wawrzyniakiem.

Już o 15:00 na Dużej Scenie odbędzie się oficjalne otwarcie tegorocznej edycji Festiwalu, a potem już nikt i nic nie powstrzyma pędzącej machiny. Zaraz po odgwizdaniu otwarcia Woodstocku na Dużej Scenie zabrzmi znana i kochana Luxtorpeda. Ustąpią oni miejsca Omni Modo, Marcelinie, Inner Circle, Vintage Trouble, Hey, The Hives, a dzień zakończy Molotov. Mała Scena nie ułatwia zadania i wyboru, przy której scenie spędzić dzisiejszy dzień. Czwartkowe popołudnie rozkręcać będzie Sexbomba, Ceti, Daybreak Embrance, Materia, Łyz, Romantycy Lekkich Obyczajów, a do snu zagra Wam Rocky Dawuni.

Natomiast na scenie Viva Kultura o 13:30 rozpocznie się dziś drugi dzień koncertów. Przy ich dźwiękach możecie spróbować specjałów serwowanych tylko w granicach Pokojowej Wioski oraz skorzystać z innych przygotowanych umilaczy czasu wolnego.

Namiot ASP również nocą otwiera dla Was swoje podwoje i zaprasza na koncerty: o 23:00 wysąpi Tie Break, a tuż po 02:30 do snu ukołysze nas magiczny Skubas. Pamiętajcie o tym, że wzgóze ASP to moc warsztatów, które trwają od wczoraj przez cały dzień. W każdym namiocie rozstawionym na wzgórzu znajdziecie mnóstwo atrakcji, warsztatów, prelekcji i aktywności przygotowanych specjalnie dla Was. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

O 14:00 w namiocie Centrum Prasowego odbędzie się pierwsza oficjalna konferencja z udziałem Jurka Owsiaka,Krzysztofa Dobiesa- rzecznika prasowego Fundacji oraz zaproszonych gości.

Jeśli jeszcze nie ma Was w Kostrzynie nad Odrą, a rozważaliście przyjazd - nie wahajcie się ani chwili dłużej. To będzie Najpiękniejszy Festiwal Świata i wiemy, że pogoda ani inne przeciwności nie wpłyną na jego przebieg i atmosferę, którą tworzycie Wy, czyli jego jedyni i niepowtarzali uczestnicy.

Przypominamy Wam również o tym, że transmijsę online z festiwalowych wydarzeń możecie obejrzeć na youtubowym kanale Kręcioła TV.

Dbajcie o siebie nawzajem i spędźcie ten dzień (i wszystkie następne) wyjątkowo!


(Nika, fot. Katarzyna Zygnerska)


POKAŻ PODOBNE
2019-12-02 15:34:04

Jak wygląda wolontariusz 28. Finału WOŚP?

Już 12 stycznia 2020 odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego dnia na ulice w Polsce i za granicą wyjdą wolontariusze. Możemy ich poznać po szerokich uśmiechach, identyfikatorach na szyi, puszkach i serduszkach w dłoni!

2019-12-18 12:40:09

Sprzęt o wartości 10,6 mln zł w darze dla Poznania

Szpital Kliniczny im. K. Jonschera UM w Poznaniu otrzymał wyjątkowy dar zakupiony dzięki zbiórce 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

2019-12-03 14:00:00

Barbórkowa aukcja ruszyła!

Szczodre serca nabywców przedmiotów mogą włączyć się w pomaganie, a rzeczy przekazane na licytacje są naprawdę wyjątkowe. Pierwszą z nich jest przejazd z jednym z najbardziej cenionych kierowców rajdowych Kajetanem Kajetanowiczem!

2019-12-05 13:00:00

28. Finał WOŚP na Allegro już gra!

28. Finał wystartował, a z nim aukcje Allegro dla WOŚP. Na stronie przygotowanej przez Allegro już czekają wyjątkowe licytacje: spotkania ze znanymi i lubianymi oraz unikatowe przedmioty przekazane dla Orkiestry.

Zobacz też