Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Festiwal

Ostatnia szansa na dojazd

2016-07-14 13:18:00
Dzień dobry w czwartkowy poranek! Od rana przywitała nas deszczowa aura, jednak wiemy, że nie jest to powód do powrotu do domu, ani osłabienia entuzjazmu w związku ze zbliżającym się wielkimi krokami rozpoczęciem 22. Przystanku Woodstock. Wiemy, że Wy, tak jak i my, nie możecie się już doczekać i jesteście gotowi na odgwizdanie przez Romana Polańskiego odjazdu tegorocznej edycji Festiwalu.

Choć woodstockowe pole od rana znika za ścianą deszczu, Wy od wczesnych godzin wędrujecie po festiwalu, a o 10:00 tłumnie przybyliście do namiotu ASP, gdzie gości legenda polskiego kina i teatru - Jerzy Stuhr. Zaraz po tym spotkaniu będziecie mogli porozmawiać z Janiną Ochojską, a na koniec z dr Adamem Bodnarem i Michałem Wawrzyniakiem.

Już o 15:00 na Dużej Scenie odbędzie się oficjalne otwarcie tegorocznej edycji Festiwalu, a potem już nikt i nic nie powstrzyma pędzącej machiny. Zaraz po odgwizdaniu otwarcia Woodstocku na Dużej Scenie zabrzmi znana i kochana Luxtorpeda. Ustąpią oni miejsca Omni Modo, Marcelinie, Inner Circle, Vintage Trouble, Hey, The Hives, a dzień zakończy Molotov. Mała Scena nie ułatwia zadania i wyboru, przy której scenie spędzić dzisiejszy dzień. Czwartkowe popołudnie rozkręcać będzie Sexbomba, Ceti, Daybreak Embrance, Materia, Łyz, Romantycy Lekkich Obyczajów, a do snu zagra Wam Rocky Dawuni.

Natomiast na scenie Viva Kultura o 13:30 rozpocznie się dziś drugi dzień koncertów. Przy ich dźwiękach możecie spróbować specjałów serwowanych tylko w granicach Pokojowej Wioski oraz skorzystać z innych przygotowanych umilaczy czasu wolnego.

Namiot ASP również nocą otwiera dla Was swoje podwoje i zaprasza na koncerty: o 23:00 wysąpi Tie Break, a tuż po 02:30 do snu ukołysze nas magiczny Skubas. Pamiętajcie o tym, że wzgóze ASP to moc warsztatów, które trwają od wczoraj przez cały dzień. W każdym namiocie rozstawionym na wzgórzu znajdziecie mnóstwo atrakcji, warsztatów, prelekcji i aktywności przygotowanych specjalnie dla Was. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

O 14:00 w namiocie Centrum Prasowego odbędzie się pierwsza oficjalna konferencja z udziałem Jurka Owsiaka,Krzysztofa Dobiesa- rzecznika prasowego Fundacji oraz zaproszonych gości.

Jeśli jeszcze nie ma Was w Kostrzynie nad Odrą, a rozważaliście przyjazd - nie wahajcie się ani chwili dłużej. To będzie Najpiękniejszy Festiwal Świata i wiemy, że pogoda ani inne przeciwności nie wpłyną na jego przebieg i atmosferę, którą tworzycie Wy, czyli jego jedyni i niepowtarzali uczestnicy.

Przypominamy Wam również o tym, że transmijsę online z festiwalowych wydarzeń możecie obejrzeć na youtubowym kanale Kręcioła TV.

Dbajcie o siebie nawzajem i spędźcie ten dzień (i wszystkie następne) wyjątkowo!


(Nika, fot. Katarzyna Zygnerska)


POKAŻ PODOBNE
2019-08-26 13:13:50

Wciąż możesz kupić bilety na Wielki Mecz!

Zabierz rodzinę i przyjaciół i bądź z nami na Wielkim Meczu WOŚP vs. TVN! Baw się świetnie, a przy okazji wesprzyj szczytny cel wydarzenia.

2019-09-10 11:20:00

8 powodów, dla których warto pobić rekord!

Poznaj aż 8 powodów, dlaczego warto pobić z nami rekord w pierwszej pomocy! Podobnie jak we wcześniejszych latach bicie rekordu polegać będzie na jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Weź udział i pobij rekord razem z nami!

2019-07-26 15:15:00

"Hejt mi nie gra" - dołącz do akcji na 25. Pol'and'Rock

"Hejt mi nie gra" to hasło, które na pewno już znacie śledząc nasze społeczności. To nic innego jak nasz sposób myślenia i podejście do życia, który wyznajemy od lat, i o którym wraz z Jerzym Owsiakiem, będziemy rozmawiać z festiwalowiczami 25. edycji Pol'and'Rock Festival.

2019-09-02 12:00:00

Wielki Mecz ma już swoją historię!

8 września WOŚP vs TVN zmierzą się na boisku już po raz trzeci! Kto pamięta jeszcze jak to się wszystko zaczęło? Skąd pomysł na Wielki Mecz? Co wydarzyło się przez te 3 lata?

Zobacz też