Do 29. Finału WOŚP pozostało
102 dni
Festiwal

Pomarańczowy zawrót głowy

2015-07-29 11:31:16

Po raz kolejny gra z nami Allegro. Pomarańczową wioskę znaleźć możecie po lewej stronie Dużej Sceny - najlepiej kierować się na wielkie diabelskie koło, które w tym roku ponownie góruje nad festiwalowym polem. Jednak to tylko jedna z przygotowanych atrakcji! Ale po kolei ... 

Wasza przygoda z Allegro może rozpocząć się już na Dworcu PKP, ponieważ w tym roku przygotowali specjalne Allegro BUS-y, które przywitają Was muzyką i animatorami zabawy, a przede wszystkim dowiozą Was do Ronda Woodstock, z którego dojdziecie na pole przed sceną. Busy kursują przez cały festiwal od 10:00 do 18:00. 

Po długiej podróży albo nocy pełnej koncertów możecie przyjść odpocząć na przygotowanych do tego celu leżakach i hamakach w Strefie Allegro. Zaraz potem skoczcie do FOTOboxu i zróbcie sobie wspólnie ze znajomymi pamiątkowe zdjęcie! Wrzucajcie zdjęcia na Facebooka i oznaczajcie je tagami #woodstock2015 i #allegro. Każdy, kto zrobi sobie zdjęcie, znajdzie je na naszym profilu na FB. 


Atrakcji przygotowanych przez Allegro jest jeszcze mnóstwo, jednak postanowiliśmy dawkować Wam informację o nich, więc koniecznie zaglądajcie na nasze strony!
 

(Nika, fot. materiały Allegro)

POKAŻ PODOBNE
2020-08-05 10:51:47

Rekordowa oglądalność 26. Pol’and’Rock Festival online

W nocy z 2 na 3 sierpnia zakończyła się 26. edycja Pol’and’Rock Festival, czyli Najpiękniejsza Domówka Świata, która w całości transmitowana była w internecie. Znamy wyniki oglądalności.

Zobacz też