Do 29. Finału WOŚP pozostało
102 dni
Finały

Przy okazji czyń dobro

2016-01-10 10:08:12
Styczniowy Finał nie mógłby odbywać się w takiej formie, gdyby nie nasi partnerzy i sponsorzy. To ich pomysłowość i kreatywność w wymyślaniu nowych rozwiązań sprawia, że każdy następny Finał jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Z roku na rok prześcigają się w wymyślaniu alternatywnych możliwości wsparcia zbiórki, starając się wyjść na przeciw oczekiwaniom, potrzebom i ograniczeniom. W czasie 24. Finału macie możliwość wsparcia nas bez użycia gotówki, bez wychodzenia z domu i przy okazji wykonywania codziennych obowiązków. Pragniemy Wam przedstawić te możliwości, abyście w prosty sposób mogli grać razem z nami. 

Pierwsza z nich to zapalenie Wirtualnego Serca przygotowanego przez Wspieram ToMamy już ponad 33 000 zł przy wsparciu ponad 900 osób. Daje to realizację założenia w 160%, a akcja trwa jeszcze 37h. Pomóżcie nam sprawić, aby serce urosło jak największe! To wyjątkowo proste - wystarczy zalogować się, wybrać kwotę, którą chcecie zasilić wirtualną puszkę i wybrać avatar, który będzie widoczny przy Waszym imieniu i nazwisku na sercu. 

Kolejna możliwość to założenie wirtualnej puszki na Sie Pomaga. Po zalogowaniu każdy ma możliwość zostania wolontariuszem i namawiania swoich przyjaciół i rodziny do internetowego wsparcia zbiórki. W tej chwili puszkę założyło już ponad 2 000 osób, co daje prawie 72 000 zł. 

Możecie nas wesprzeć również w oficjalnej zbiórce na Facebooku. Wybierając kwotę 5zł, 10zł, 20zł, 50zł, 100zł lub inną wspierasz naszą zbiórkę, a przypinając serce Orkiestry do swojego zdjęcia profilowego pokazujecie innym, że gracie razem z nami i że warto wesprzeć finałową zadymę. 

Play, oficjalny sponsor Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Ratujemy i uczymy ratować" przygotował dla Was zabawę! Biorąc udział w grze zbieracie kilobity, które potem możecie wymieniać na złotówki wspierające naszą zbiórkę. 
Zrzutka pozwala każdemu puścić swoje własne Światełko do Nieba. Wystarczy, że wybierzecie kwotę od 1 zł, którą chcecie przekazać na tegoroczny temat zbiórki, a już po chwili nasze wirtualne niebo zostanie rozświetlone kolejnym magicznym światełkiem, symbolizującym Waszą solidarność z nami. 

Euronet przygotował za to najprostszy sposób wsparcia nas w czasie wykonywania codziennych obowiązków. W dniach 9-10 stycznia dokonując wpłaty w jednym z ponad 3,5 tysiąca bankomatów możecie wybrać opcję WPŁAĆ DAROWIZNĘ i wybierając kwotę od 1 zł do 500 zł wesprzeć letnią zadymę w środku zimy. Wpłatomat podziękuje Wam za to w naszym imieniu pięknym wydrukiem z WOŚPowym serduszkiem. 

Nie zapomniało o nas również RWE, które od 8 stycznia na placu Defilad rozdawała niebieskie serduszka. Za każde zdjęcie z tym serduszkiem, wrzucone na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku, RWE przekaże 1zł na zbiórkę. Dodatkowo w dniu Finału za każdy telefon naładowany na energetycznych ławeczkach na placu Defilad na konto WOŚP również trafi 1zł. 

Jeśli macie konto na Twitterze, to tam również możecie być z nami. Za każdy tweet oznaczony #MasterCardGrazWOŚP Mastercard przekaże nam 5 zł. 

Możecie nas również wesprzeć przy okazji robienia zakupów w serwisie Allegro. Wystarczy, że zajrzycie na listę naszych aukcji finałowych. A może znajdziecie tam coś wymarzonego? Wejdźcie na stronę i zobaczcie, jakie wspaniałe aukcje od serca można tam znaleźć! Oprócz tego Allegro przygotowało również wirtualne puszki - licytacje, na których możecie "kupić" wpłatę do puszki. 

Interia.pl to nasz oficjalny partner medialny. Wystarczy kliknąć POMAGAM i wybrać kwotę, którą chcecie nas wesprzeć. W tej chwili mamy już niespełna 61 000 zł. Na stronach Interii możecie również przeczytać wszystkie newsy na temat wydarzeń związanych z Finałem, które odbywają się dzisiaj w całej Polsce i na świecie. 

BitBay przygotował z kolei możliwość wpłaty za pomocy bitcoin'ów, czyli kryptowaluty. 
Świetnym przykładem otwierania możliwości wsparcia jest sztab Bydgoszcz, który przygotował dla Was całą stronę na temat tego, jak możecie grać dzisiaj z nami. Oni również we współpracy z BitMarket otworzyli możliwość wpłaty bitcoinów. 

Jak widzicie możliwości grania z Orkiestrą jest coraz więcej, a naszym partnerom i sponsorom nie brakuje nowych pomysłów. Wierzymy, że każdy z Was znajdzie odpowiedni sposób, aby dzisiaj wesprzeć nasz karnawał, którego efektem będzie zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego. W końcu... mierzymy wysoko! 


(Nika, fot. Dominiki Malik, Dawid Ilnicki) 


 
POKAŻ PODOBNE
2020-09-16 09:30:58

Ogłaszamy 55. Konkurs Ofert

Ponownie będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neurologicznych i neurochirurgicznych.

2020-09-16 13:38:22

Jedyny taki tomograf do diagnostyki dzieci w Polsce

Aparat do badań PET-CT to wysokospecjalistyczne urządzenie diagnostyczne o wartości kilkunastu milionów złotych. Będzie to pierwsze takie urządzenie dedykowane dzieciom w Polsce. Zakup zostanie zrealizowany w ramach 54. Konkursu Ofert.

2020-09-15 09:40:00

29. Finał WOŚP – czas start!

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a już 5 października ruszy rejestracja sztabów.

2020-07-01 16:00:00

Tomograf i rentgen od WOŚP za 6 mln PLN

1 lipca nastąpiło symboliczne przekazanie łódzkiemu szpitalowi tomografu i aparatu RTG, które Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zakupiła dzięki środkom zebranym podczas 27. Finału WOŚP w styczniu ubiegłego roku. To urządzenia o wartości blisko 6 milionów PLN.

Zobacz też