Do 29. Finału WOŚP pozostało
102 dni
Festiwal

Rozpoczęliśmy drugi dzień 22.Przystanku Woodstock

2016-07-15 15:12:24


Piątek trwa już od dobrych kilku godzin i, co najważniejsze, są to godziny bez opadów deszczu i wszystko wskazuje na to, że tak zostanie. Wiecie, że zrobilibyśmy dla Was wszystko i bardzo chcielibyśmy mieć wpływ na pogodę i zamówić dla Was najpiękniejszą. Przed nami dzień pełen atrakcji i nic nie pokrzyżuje nam planów!


O godzinie 10:00 w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych rozpoczęło się spotkanie z aktorem, Zbigniewem Buczkowskim. 
Zaraz po nim pojawią się tam twórcy filmu "Ostatnia rodzina" - Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna, którzy grają w nim główne role, Jan Matuszyński, reżyser oraz Leszek Bodzak, producent.
Piątkowe spotkania na ASP zakończy rozmowa z Tomaszem Michniewiczem - wiemy, że swoimi opowieściami zabierze nas na drugi koniec świata. 

O godzinie 12:00 w namiocie Centrum Prasowego odbędzie się konferencja Województwa Lubuskiego, a już o 14:00 druga oficjalna konferencja organizatora - dziś znów słów kilka o przebiegu Festiwalu i sytuacji na polu oraz goście specjalni Fundacji. 

O 13:30 w Wiosce VIVA Kultura ruszają koncerty. Odwiedzając wioskę naszych wieloletnich przyjaciół możecie dzisiaj posłuchać Molly Malone's, Radio Bagdad, Zmaza/Lamachette/Bezjazgh, Sedes, The Analogs i Farben Lehre. 

O 15:00 ruszą równocześnie dwie sceny - Duża oraz Mała, która już dawno udowadnia, że może jest mniejsza, ale za to wielka duchem i zespołami, które gości. 
Na Dużej Scenie dzisiaj swoje możliwości pokaże The Snuff, Finnegan's Hell, The Rumjacks, The Dead Daisies, Decapitated, Lacuna Coil, Apocalyptica, a na dobranoc zagra zwycięzca plebiscytu Złotego Bączka - Grubson & Sanepid Band. 
Na Małej Scenie rządzić będzie Radio Slam, Tzn Xenna, Nine Treasures, Bod Omylu, Oberschlesien, Enej, a na zakończenie artyści, którzy nie pozwolą Wam tak szybko pójść spać - Łona, Webber & The Pimps. 

Nie myślcie, że zakończenie koncertów to brak atrakcji i pora na spanie. O nie! O 02:30 zapraszamy Was do namiotu ASP, gdzie po raz trzeci odbędzie się najprawdziwszy spektakl teatralny - Teatr Capitol zagra sztukę "Przekręt (nie)doskonały".

Dla osób, które muzyki mogą słuchać z odległości, czeka moc atrakcji w postaci warsztatów na Akademii Sztuk Przepięknych oraz w strefie organizacji pozarządowych. Jeśli potrzebujecie zrobić zakupy - pamiętajcie o LIDLU i SiemaShopie
Nie przegapcie atrakcji przygotowanych przez naszych partnerów i sponsorów, czyli LECHA, PLAY i Allegro. Koniecznie sprawdźcie, na co wpadli w tym roku. 

Pamietajcie, że Pokojowy, Medyczny i Niebieski Patrol pozostaje do Waszej ciągłej dyspozycji. Jeśli dzieje się cokolwiek niepokojącego - informujcie nas o tym, żebyśmy mieli szansę reagować. 

Jeśli chcecie być na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami i przygotować swój własny harmonogram - pamiętajcie o naszej aplikacji mobilnej

 

(Nika, fot. Lucyna Lewandowska)

POKAŻ PODOBNE
2020-09-30 16:45:07

Dwa nowe wyjątkowe miejsca w Kołobrzegu nawiązujące do działalności Fundacji

Jurek Owsiak oraz prezydent Anna Mieczkowska 30 września symbolicznie otworzyli rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kołobrzegu.

2020-08-28 15:00:00

Przygotuj się do nowego roku z warsztatami ASP

Rozpocznij rok szkolny z nową wiedzą, dzięki warsztatom Akademii Sztuk Przepięknych. Obejrzyj retransmisję wybranych warsztatów m.in. z zakresu: zdrowia, ekologii, kultury, psychologii i rozwoju osobistego, praw człowieka czy edukacji globalnej, które odbyły się online w ramach 26. Pol'and'Rock Festival ONLINE - Najpiękniejszej Domówki Świata.

2020-09-15 09:40:00

29. Finał WOŚP – czas start!

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a już 5 października ruszy rejestracja sztabów.

2020-09-21 12:42:08

Rondo im. WOŚP w Gorzowie Wielkopolskim oficjalnie otwarte

W piątek 18 września otwarto oficjalne rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie Wielkopolskim. Stało się tak dzięki inicjatywie części radnych, którzy w kwietniu tego roku przegłosowali uchwałę w tej sprawie.

Zobacz też