Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Fundacja
Patrol
Uczymy ratować

Szkolimy przez cały rok

2016-02-17 14:24:25
Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone przez Instruktorów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwają przez cały rok! Znajdź najbardziej odpowiednie dla Ciebie zajęcia i naucz się razem z nami, jak ratować życie!


Osoby pełnoletnie, które chciałyby dołączyć do wolontariuszy Pokojowego Patrolu i działać z nami cały rok, a także pomóc nam w organizacji 22. Przystanku Woodstock - zapraszamy na trzydniowe szkolenia do Szadowa-Młyn. W ich programie znajdują się m.in. zajęcia z pierwszej pomocy, kurs pracownika służb informacyjnych na imprezach masowych, zajęcia survivalowe i integracyjne. 

Więcej informacji o Pokojowym Patrolu, zapisach on-line i terminy szkoleń możecie znaleźć na stronie www.wosp.org.pl/pokojowy_patrol. 

 
Wszystkie szkoły podstawowe w Polsce zapraszamy do dołączenia do naszego Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować", który prowadzimy od 2006 roku. Polega on na wprowadzeniu zajęć z pierwszej pomocy już w klasach 1-3 szkół podstawowych. Do tej pory Programem objętych jest 91% wszystkich szkół podstawowych w Polsce, a ponad 2,5 miliona dzieci uczy się jak ratować życie!

Więcej informacji znajdziecie na stronie:
 http://bit.ly/UczymyRatowac.
 
Od października 2015 Instruktorzy WOŚP prowadzą lekcje pierwszej pomocy w ramach kampanii społecznej "Warszawska Linia Edukacyjna". W stołecznych tramwajach co tydzień w piątek uczniowie szkół podstawowych uczą się zasad udzielania pierwszej pomocy. Akcja jest prowadzona we współpracy z Tramwajami Warszawskimi i potrwa do 10 czerwca 2016 roku, a w sumie przeszkolonych zostanie ponad tysiąc dzieci!

Więcej informacji o tej akcji znajdziecie tu: http://bit.ly/LiniaEdukacyjna i na stronie Warszawskiej Linii Edukacyjnej
 
Instruktorzy WOŚP organizują również komercyjne szkolenia z pierwszej pomocy dla pracowników korporacji i sieci handlowych na terenie całego kraju. Program szkolenia jest każdorazowo dopasowywany do potrzeb klienta. 

Więcej informacji na temat szkoleń z pierwszej pomocy dla firm oraz formualrz kontaktowy znajdziecie na stronie: www.szadowomlyn.pl/pierwsza_pomoc.

Dzieci ze szkół podstawowych mogą wziąć udział w naszych wyjazdach i szkoleniach pod hasłem "Zielony Zawrót Głowy". W trakcie kilkudniowych zielonych szkół i letnich obozów w naszym Ośrodku Szkoleniowym Szadowo-Młyn nauczą się udzielać pierwszej pomocy, wezmą udział w zajęciach integracyjnych, grach terenowych i wycieczkach. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i opiekunów oraz przy wykorzystaniu atestowanego sprzętu. 

Więcej o wyjazdach i warsztatach dla dzieci przeczytacie na stronie www.szadowomlyn.pl/zielony_zawrot_glowy.
 Naszymi partnerami są Centrum Medycyny Ratunkowej i Interwencyjnej w Pittsburgu w USA, American Heart Association oraz Laerdal Medical

Zapraszamy na szkolenia!

(amm)

POKAŻ PODOBNE
2020-07-06 11:43:55

Blisko 50 milionów złotych na walkę z koronawirusem

6 lipca Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podsumowała prowadzone od połowy marca działania związane z pandemią COVID-19. Organizacja placówkom w całym kraju przekazała  sprzęt medyczny i środki ochrony osobistej o wartości 48,8 miliona złotych.

2020-09-15 09:40:00

29. Finał WOŚP – czas start!

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a już 5 października ruszy rejestracja sztabów.

2020-09-11 16:00:00

Pilotażowe szkolenie PP

Pandemia Sars-Cov-2 bardzo poważnie wpłynęła na nasze plany szkoleniowe oraz inne aktywności związane z Pokojowym Patrolem. Kilkanaście dni po zakończeniu lutowego szkolenia dla wolontariuszy podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu kolejnych spotkań w naszym Centrum Wolontariatu. Kilka tygodni po Najpiękniejszej Domówce Świata podjęliśmy decyzję o wznowieniu szkoleń dla wolontariuszy chcących działać jako Pokojowy Patrol.

2020-09-16 09:30:58

Ogłaszamy 55. Konkurs Ofert

Ponownie będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neurologicznych i neurochirurgicznych.

Zobacz też