Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Festiwal

Warsztaty podczas 21. Przystanku Woodstock

2015-07-18 18:55:43
Podczas Najpiękniejszego Festiwalu Świata, oprócz delektowania się muzycznymi brzmieniami, będziecie mogli również pobudzić swoją wyobraźnię, korzystając z wielu ciekawych atrakcjii, między innymi będą to różnego rodzaju warsztaty wykorzystujące Wasze zdolności manualne:

WARSZTATY SZYCIA
EkoWioska Greenpeace 30 lipca g. 12.00 - Uszyj pod okiem naszej instruktorki torbę-nerkę, którą przyczepisz do paska i będziesz cieszył się swoim dziełem przez cały Festiwal.

WARSZTATY CERAMICZNE  
Woodstockowi ceramicy, codziennie od 11.00, będziecie mogli tworzyć wszystko na co Wam fantasja pozwoli. Dobre zajęcie dla ćwiczenia zdolności manualnych oraz wyciszenia i relaksu.

WARSZTATY RECYKLINGOWE
Namiot Superbohaterów codziennie od 10.00

TWORZENIE WOODSTOCKOWYCH FLAG
Od środy 29 lipca do piątku 31 lipca g. 11.00, wyróżnij się z tłumu! Stwórz swoją flagę i pozwól się zauważyć. 
Możesz na przykład pokazać na fladze Twoje najlepsze wspomnienia z poprzednich Festiwali. 

WARSZTATY LUTOWANIA
Hackerspace Woodstock, codziennie g. 10.00. - Często awaria któregoś z otaczających nas wszystkich przedmiotów elektronicznych polega na popsuciu się jednej części elektronicznej (często planowanym przez producenta), którą wystarczy wymienić. No właśnie - lutowanie. Każdy słyszał, nie każdy lutował. Postaramy się to zmienić. Na naszych warsztatach zlutujesz sobie układ zmieniający ołówek w instrument muzyczny. Kto wie, może kiedyś wyjdzie z tego koncert na Dużą scenę…POKAŻ PODOBNE
Zobacz też