Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Fundacja

Wielki Mecz WOŚP vs TVN – zobacz spot

2019-07-20 12:50:00

 

8 września na murawie stadionu miejskiego Legii Warszawa po raz trzeci spotkają się drużyny TVN i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobaczcie spot i poznajcie lepiej zawodników, którzy zagrają na rzecz najmłodszych. 

 

 

Jak co roku, w spotkaniu po obu stronach zagrają największe gwiazdy polskiego showbiznesu, znani dziennikarze oraz zawodowi piłkarze. W tym roku na murawę wybiegną m.in. Tomasz Karolak, Alan Andersz, Antoni Królikowski, Mateusz Gessler, Agustin Egurrola, Piotr Kraśko, Kuba Wesołowski, Michał Meyer, Maciej Stuhr, Dariusz Dudek, Dawid Błaszczykowski i Jan Szczęsny. Drużynę TVN do boju poprowadzi Grzegorz Kajdanowicz, a na czele składu WOŚP stanie Jurek Owsiak. Wielki Mecz odbywa się w niedzielę, 8 września o godz. 17:00, ale już od południa na błoniach stadionu warszawskiej Legii na fanów czekać będzie wiele atrakcji. Drużynę WOŚP wspierają mBank, Play, Mastercard i Dawtona.   

 

KUP BILET NA WIELKI MECZ! 

 

Wielki Mecz od 15 lat organizowany jest przez Fundację TVN "nie jesteś sam”. Tradycją rozgrywek piłkarskich między TVN a Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy jest zbiórka pieniędzy na zakup karetki pogotowia dla jednego z polskich szpitali. W tym roku już po raz trzeci dochód ze sprzedaży biletów oraz wysłanych sms-ów zostanie przeznaczony na ten cel. 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2019-08-02 09:00:00

Pol'and'Rock Festival dla wszystkich!

W tym roku tak jak i w latach ubiegłych postaraliśmy się o jak najwięcej udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami! Sprawdź, jak mogą się bawić na Festiwalu!

2019-08-03 21:00:00

10 społecznie zaangażowanych istotnych wydarzeń na Festiwalu

Zabawa to podstawa festiwalowego klimatu, ale musimy również pamiętać o wspaniałych wartościach jakie wyznajemy i które łączą festiwalową społeczność.Przedstawiamy Wam wydarzenia, które poruszają ważne tematy na Pol’and’Rock Festival.

2019-08-12 16:38:09

Dlaczego warto wybrać się na Wielki Mecz?

Wielki Mecz zbliża się wielkimi krokami. Już za niecały miesiąc, po raz trzeci, na murawie warszawskiego stadionu Legii staną drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i TVN. Sprawdź, dlaczego nie może Cię tam zabraknąć!

2019-06-27 11:15:00

„Nie bij mnie - kochaj mnie!” w Ełku i Grodzisku

Sztab z Ełku oraz przedszkolaki z Grodziska dołączyli do akcji "Historia misia" by razem z Fundacją WOŚP zwrócić uwagę na problem przemocy wobec dzieci.

Zobacz też