Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Festiwal

Wirtualny Woodstock wystartował

2015-06-02 10:28:19


Pieniądze, dzięki którym organizowany jest nasz festiwal pozyskujemy dzięki sponsorom i środkom uzyskanym w ciągu całego roku. Oznacza to, że środki zbierane  w czasie styczniowego Finału są w całości przeznaczane na realizację celu zbiórki. 
 
Od tego roku pragniemy dać Wam kilka możliwości wsparcia finansowego nas - organizatorów, by Woodstock był bardziej ekologiczny, miał jeszcze lepszą oprawę i zapewnioną infrastrukturę, która zapewni Wam maksimum komfortu. Im więcej wsparcia, tym więcej środków na np. dodatkowe toalety i prysznice! Zachęcamy Was do wspierania nas na stronie internetowej, zabawy na woodstockowych aukcjach, zakupów w Siemashop, a od teraz także tworzenia razem z nami Wirtualnego Woodstocku. 
 
Razem możemy w tym roku sprawić, że Przystanek będzie nie tylko dla Woodstockowiczów, ale także tworzony razem z nimi.  

Możesz trafić pod samą scenę jeszcze przed PRZYSTANKIEM WOODSTOCK! Jak? To bardzo proste! Zarejestruj się w serwisie Wspieram.to i na stronie projektu wybierz z bocznego panelu, jaką kwotę chcesz od siebie dorzucić do organizacji PRZYSTANKU. Każde wsparcie nie tylko gwarantuje podziękowania od nas i opisaną nagrodę, którą będziesz mógł odebrać podczas festiwalu (ramki na zdjęcia zaprojektowane przez Jurka czy Woodstockowe marzenie do spenienia) ale i pojawienie się na stronie WIRTUALNY WOODSTOCK 2015!

PO DOKONANIU WSPARCIA, WYBIERZ W ZAKŁADCE "MÓJ PROFIL" SWOJEGO AVATARA, KTÓRY ZA CIEBIE ROZGRZEJE SIĘ PRZED PRAWDZIWYM SKAKANIEM POD SCENĄ!

 

ZOBACZ STRONĘ WIRTUALNY WOODSTOCK2015, POSZUKAJ POD SCENĄ SIEBIE I SWOICH ZNAJOMYCH POKAŻ PODOBNE
2020-07-09 11:45:43

Przekazaliśmy karetkę neonatologiczną do Szpitala w Szczecinie

10 lipca pod siedzibą Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazaliśmy karetkę do Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Zdroje".

2020-08-05 10:51:47

Rekordowa oglądalność 26. Pol’and’Rock Festival online

W nocy z 2 na 3 sierpnia zakończyła się 26. edycja Pol’and’Rock Festival, czyli Najpiękniejsza Domówka Świata, która w całości transmitowana była w internecie. Znamy wyniki oglądalności.

Zobacz też