W ramach Funduszu Interwencyjnego do walki z koronawirusem zebraliśmy już
22 273 830 PLN
Festiwal

Woodstockowicze, pobudka!

2015-07-31 10:15:00

Dzień dobry, Woodstock! Wyspaliście się? Dzisiaj energia bardzo Wam się przyda, aby móc uczestniczyć we wszystkich przygotowanych atrakcjach - warsztatach, spotkaniach, rekordach, koncertach, a nawet spektaklu. Pora więc wstawać, myć zęby i szykować się na drugi dzień 21. Przystanku Woodstock. Gotowi?!

Od 09:00 prosto z woodstockowego pola nadaje dla Was Radio Woodstock. Słyszycie nas w głośnikach? To właśnie nasi Redaktorzy umilają Wam czas na polu, puszczając woodstockową muzę i informując Was o ważnych sprawach. O 15:00, gdy rozpoczną się koncerty, znaleźć ich będziecie mogli w Internecie.

O 10:00 rusza pierwsze spotkanie w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych - z Rafałem Sonikiem, sportowcem i pierwszym Polakiem, który indywidualnie wygrał słynny Rajd Dakar. Następnie możecie wpaść na spotkanie z Marią Rotkiel - psychoterapeutką, trenerką z zakresu rozwoju zawodowego i osobistego, publicystką. O 13:30 możecie posłuchać, jak założyć własną firmę zajmującą się wydawaniem i dystrybucją gier komputerowych, o której opowie Wam twórca gry "Wiedźmin" Natomiast już o 02:00 w nocy pora na kolejny spektakl doskonale znanego Teatru 6.Piętro. Tym razem wystawiony zostanie spektakl "Central Park West" Woodiego Allena w reżyserii Eugeniusza Korina.

O godzinie 11:00 w wiosce PLAY - naszego partnera i sponsora Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" odbędzie się próba bicia rekordu Guinnessa w ilości pomalowanych ludzkich ciał - wpadnijcie koniecznie i pomóżcie pobić kolejny rekord na terenie naszego Festiwalu!

O 12:30 pod Dużą Sceną odbędzie się próba ułożenia Ludzkiego Obrazu. Wydarzenie to odbędzie się z inicjatywy Greenpeace Polska. Chcecie stać się częścią obrazu? Wpadnijcie pod Dużą Scenę - aby wyszło nam prawdziwe arcydzieło potrzebujemy Was aż 5 000 osób! Pomożecie?!

O 14:00 w namiocie Centrum Prasowego Fundacji WOŚP odbędzie się druga konferencja prasowa z udziałem Jurka Owsiaka i gości, na której poruszone zostaną tematy związane z przebiegiem tegorocznej edycji festiwalu.

O 15:00 ruszają koncerty - na Dużej i Małej Scenie. Nie zapominajcie również o Pokojowej Wiosce Kryszny - koniecznie wpadnijcie na warsztaty, koncerty bądź magiczne kulki mocy.

Wzgórze ASP to pierwsze miejsce, które budzi się do festiwalowego życia! Od 08:00 trwają zajęcia z medytacji, jogi, zumby, fitness, a kiedy już się obudzi to rozkręca się na maxa i proponuje mnóstwo innych aktywności. Zaglądajcie do wszystkich namiotów - w każdym czeka na Was coś wyjątkowego.

Dźwiękami muzyki i dobrej zabawy kusi również Lidl i ich Strefa Chilloutu, Allegro, Lech, PLAY, czyli nasi niezastąpieni partnerzy i sponsorzy. Ricoh zrobi Wam pamiątkowe zdjęcie, które będziecie mogli zabrać do domu, SiemaShop sprzeda kolorowe gadżety, a namiot "Ratujemy i Uczymy Ratować" nauczy zasad udzielania pierwszej pomocy.

Jak sami widzicie to będzie wyjątkowo aktywny i długi dzień! Ale wiemy doskonale, że wyciągnięcie z tego jak najwięcej spraw, które Was interesują. Jeśli chcecie być na bieżąco - zaglądajcie na nasze strony Internetowe oraz ściągnijcie specjalną woodstockową aplikację. Jeśli jednak nie możecie być w Kostrzynie nad Odrą wejdźcie na Kręcioła TV i zapoznajcie się z harmonogramem transmisji LIVE.

Miłego dnia!


(Nika, fot. Anna Migda)

POKAŻ PODOBNE
2020-03-20 16:30:50

Prawie 4 miliony złotych na walkę z koronawirusem

Fundacja złożyła zamówienia na zakup łóżek do intensywnej terapii, które z końcem kwietnia trafią do wytypowanych wspólnie z Ministerstwem Zdrowia placówek, głównie do 19 szpitali jednoimiennych, powołanych do walki z koronawirusem.

2020-04-03 10:00:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.22

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Dziś ponownie skorzystamy z technologii. Pobierz aplikację mobilną WOŚP i zostań WOŚPoznawcą. Baw się razem z nami - zabawa przeczy nudzie!

2020-04-01 11:39:50

Wygramy! Dołącz do Funduszu Interwencynego

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zdecydowała, by prowadzony przez siebie Fundusz Interwencyjny na rzecz walki z epidemią koronawirusa otworzyć na możliwość wpłat przez osoby fizyczne.

2020-03-10 16:20:00

Meczowa karetka w Ustrzykach Dolnych

Dziś na stadionie Legii przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie, odbyło się uroczyste przekazanie karetki Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych. Karetka została zakupiona za pieniądze zebrane w efekcie Wielkiego Meczu WOŚP vs. TVN.

Zobacz też