W ramach Funduszu Interwencyjnego do walki z koronawirusem zebraliśmy już
8 372 538 PLN
2020-04-07 16:57:47

50 łóżek do intensywnej terapii i 10 respiratorów

Wykorzystując powołany na ten cel Fundusz Interwencyjny realizujemy pomoc dla szpitali walczących z epidemią koronawirusa. Trafią do nich kolejnych 50 łóżek do intensywnej terapii i 10 respiratorów transportowych.
2020-04-07 12:00:00

Pokojowy Patrol w Akcji POMAGAMY

Od trzech tygodni trwa nasza akcja POMAGAMY. Jej założeniem jest organizowanie tzw. pomocy sąsiedzkiej, która najczęściej polega na wspólnym robieniu zakupów, realizacji recept czy zamawianiu posiłków. Zobacz, jak działamy i co robi Pokojowy Patrol w czasach zarazy.
2020-04-07 11:05:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.26

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Wtorek to idealny dzień na kolejne wyzwania! Dziś mamy wyjątkowo trudne zadnie dla najtęższych umysłów. Kto gotowy na kalambury, które tworzą wyjątkowo trudną krzyżówkę?
2020-04-06 16:43:27

Kolejne dary WOŚP w walce z COVID-19

Dzięki powołanemu Funduszowi Interwencyjnemu na rzecz walki z koronawirusem realizujemy kolejne akcje wsparcia dla polskich placówek medycznych walczących z koronawirusem. Trafi do nich 75 000 przyłbic ochronnych, 1 000 000 maseczek chirurgicznych oraz 2 500 masek sportowych.
2020-04-06 11:22:39

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.25

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Kolejna partia grafik WYGRAMY, w wersji do malowania specjalnie dla Was. Wygramy i pójdziemy wszyscy razem na spacer - pobierz ulubione malowanki dla najmłodszych.
2020-04-06 10:38:03

Chcesz wywiesić u siebie baner Wygramy? Podpowiadamy, jak to zrobić!

Chcesz wywiesić u siebie baner Wygramy? Dziękujemy! Jeśli masz możliwość wydrukowania ich i posiadasz powierzchnię reklamową - daj nam znać!
2020-04-05 08:50:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.24

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Zwiedzaj świat, poznawaj, podróżuj i dziś otwórz atlas, mapę, książkę i zaplanuj swoją rodzinną podróż całą rodziną, którą odbędziecie po domowej kwarantannie.
2020-04-04 09:35:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.23

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Przywitaj wiosnę razem z nami i pobierz wiosenną krzyżówkę! To kolejne wyzwanie dla małych naukowców, które bawi, uczy i ćwiczy umysł jednocześnie!
2020-04-03 10:05:00

37 respiratorów od WOŚP dla polskich szpitali

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w ramach wsparcia szpitali walczących z koronawirusem, zdecydowała o zamówieniu 37 respiratorów uniwersalnych. Wartość zamówienia wynosi blisko 2,5 miliona złotych.
2020-04-03 10:00:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.22

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Dziś ponownie skorzystamy z technologii. Pobierz aplikację mobilną WOŚP i zostań WOŚPoznawcą. Baw się razem z nami - zabawa przeczy nudzie!
2020-04-02 14:00:00

Nakładki i grafiki WYGRAMY do pobrania

Wszyscy potrzebujemy siły do działania. Pomagamy i łączymy Polaków. Wygramy! I pójdziemy wszyscy razem na spacer. Wybierz i włącz nakładkę na Facebooku. Pobierz i udostępnij lub wydrukuj specjalnie przygotowane grafiki jednej z najważniejszych, społecznych akcji.
2020-04-02 12:29:59

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.21

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Dziś Wszystkim rodzicom i dzieciakom będącym użytkownikami Facebooka udostępniamy nowe kolorowe nakładki Wygramy! Małym miłośnikom kolorowych barw dziś zlecamy wykonanie własnych masek.
2020-04-01 16:12:07

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.20

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Dziś Fundacja WOŚP wystartowała ze zbiórką na rzecz walki z koronawirusem w ramach Funduszu Interwencyjnego. Wygramy! I pójdziemy wszyscy razem na spacer - pobierz dla najmłodszych specjalne malowanki.
2020-04-01 11:39:50

Wygramy! Dołącz do Funduszu Interwencynego

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zdecydowała, by prowadzony przez siebie Fundusz Interwencyjny na rzecz walki z epidemią koronawirusa otworzyć na możliwość wpłat przez osoby fizyczne.
2020-03-31 16:52:19

150 łóżek w drodze do szpitali  

W sumie do 19 szpitali w całej Polsce trafi 150 łóżek do intensywnej opieki medycznej, które zakupiła Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w ramach walki z koronawirusem. Lista powstała we współpracy z Ministerstwem Zdrowia, znajdują się na niej jednoimienne szpitale zakaźne, ale także szpitale z tzw. pierwszej linii zmagań z epidemią.
2020-03-31 13:58:19

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.19

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Przy tak słonecznym dniu czas na ciąg dalszy ćwiczenia umysły. Przed nami dziś kolejna krzyżówka, czyli sprawdzian wiedzy dla małych i dużych bohaterów.


Czekaj - trwa pobieranie treści

Zobacz też